Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Fiyatları nasıl belirlenir ?

Web tasarım fiyatları belirlenirken bir çok kriter değerlendirilir. Web tasarım fiyatlandırmasında ilk değerlendirilen ihtiyacın ne olduğudur. Özgün tasarım diye tabir ettiğimiz kişiye kuruma veya topluluğa yapılan web tasarım işleri de olmakla beraber günümüz piyasasında bir çok tasarım paketleri hazır olarak sunulmaktadır. İçerik kaygısı güdülmeyen arama motorlarındaki aramalarda çıkmayan, geliştirilmeye açık olmayan sayfalar kullanıcıların çok ufak ölçekte ihtiyacını karşılamaktadır. Web tasarımı yapılacak sayfanın niteliği, içeriği, yazılım gereksinimleri (admin panel v.s.), alt sayfa adetleri, renklam çalışmaları, her platformda görünebilirlik için sitenin mobil versiyonlarının yapımı, çok lisanlı olması gibi unsurlar web tasarım fiyatlarına direk etki etmektedir. Web sitesi günümüzde lüks olmaktan çıktı ve tamamen bir gereklilik haline geldi. Bir müşterinize kartvizitini verdiğinizde bilgisayarın başına geçtiği zaman sizinle ilgili bilgi edinebilmek için ilk yapacağı iş web sitenize girip ürünlerinize ve hizmetlerinize bakmaktır. Web siteniz sizi tam olarak yansıtmıyor, yaptığınız işi veya ürünlerinizi güzel anlatmıyorsa müşteriniz sizinle ilgili olumsuz düşüncelere kapılabilir. Kurumsal web tasarım hizmeti; üretim yapan, ithalat, ihracat gib iş alanlarında çalışan, bir ürünü olmayıp hizmet sağlayan firmalara yönelik yapılan web tasarım çalışmalarıdır. Yapılan web sitelerinde genellikler ürün veya hizmet tanıtımlarına yoğunlukla yer verilir.

Web Sitesi Tasarımı Yaptırmak İsteyenler

Web sitesi tasarımınıza başlamadan önce, siteniz ile ilgili bir ön hazırlık yapmanız siteninizin çok daha iyi olmasına sebep olur. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makalemizde yapacağınız web siteleriniz için çok faydası olacaktır. Peki mükemmel bir web sitesi yapabilmeniz için ne yapmanız gerekli ? Elinize bir kağıt ve bir kalem alıp sorular ile başlayın.

Web Tasarımın Faydaları ve E-ticaretin faydaları nelerdir

Bir e-ticaret sitesinin şirkete kazandıracaklarından bahsedeceğimiz yazımızda web tasarımı ve marketing konusunda neler yapılabileceği konusunda sizlere iyi bir fikir verebilmeyi umuyoruz. Firmanızın ürünlerinin kalitesi piyasadaki konumu ve fiyat performansınız çok iyi olabilir. Bu avantajların reklam ve erişebilirlikle desteklenmediği durumlarda potansiyel kardan feragat etmek kaçınılmazdır. Peki bir e-ticaret sistemi size neler kazandırabilir ? Bir çok tüketici aklınıza gelebilecek bir çok ürünü yada hizmeti internet aracılığı ile inceler ve azımsanmayacak bir kısmıda internet üzerinden satın alır. İyi bir e-ticaret sitesi öncelikli olarak hedef kitlenize en ekonomik yönden ulaşmanızı ürünlerinizin veya hizmetlerinizin daha az reklam maliyetiyle ulusal ve uluslar arası tanıtımını yapmanıza olanak tanır. Bir lokasyona bağlı kalmak zorunluluğunu kaldırır ve sadece o bölgedeki fırsatlardan ziyade tüm internet kullanıcılarına ulaşabilme imkanı sunar. Tür ürün yada hizmetlerinizi fiziksel olarak çok daha uzun sürede tanıtabilirken e-ticaret sisteminde zamandan ve insan faktöründen arınarak çok kısa sürede yapabilmenizi sağlar. Depolama maliyetlerinizi maliyetlerinizi düşürerek stok planlaması yapmanıza analitik sonuçlarla yardım eder. Yapılan satışlarda ve sayfa ziyaretlerinde hangi ürünün, hizmetin daha çok tercih edildiğini size sayısal verilerle görme imkanı sunar.

web tasarım, e-ticaret, web tasarım fiyatları, web deising, web page dizayn, web hizmetleri , web tasarım firmaları, hazır web sitesi