• BIST 100.463
 • Altın 237,577
 • Dolar 5,6192
 • Euro 6,3416
 • İstanbul 14 °C
 • Ankara 13 °C

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!
Show Tv ekranlarında 12 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan iddialı yapım, Servet dizisi merak konusu haline geldi. Yayınlanan fragmanları ve tanıtımı ile iddialı dizilerin yer aldığı Perşembe akşamına rakip gibi gözüken Servet dizisinin konusu n

İddialı dizilerin yer aldığı Perşembe akşamlarına bir yenisi daha ekleniyor. Show Tv ekranlarında 12 Nisan Perşembe akşamı yayınlanmaya başlayacak Ortaks Yapım imzalı Servet dizisi yayınlanan fragmanı ile izleyenlerin merakını kazandı. Başrollerini Yusuf Çim ve Bahar Şahin'in paylaştığı Servet dizisinin konusu nedir? Servet dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!


 

SERVET DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Başrollerini Yusuf Çim ve Bahar Şahin'in paylaştığı Emir Khalilzadeh'in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Murat Boyacıoğlu'nun kaleme aldığı, Ortaks Yapım imzalı Servet dizisi 12 Nisan Perşembe akşamı 20.00'da Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

SERVET DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ortaks Yapım imzalı, Show Tv ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Servet'in konusu; Ferah Feza (Bahar Şahin) her yıl 18 yaşını doldurup, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda olan binlerce gençten biriydi. Ancak diğerlerinden önemli bir farkı vardı, kimsesiz değildi. Henüz bilmese de büyük bir ailesi vardı ve hayalini bile kuramayacağı kadar zengindi. Can Yiğit (Yusuf Çim) 29 yaşındaydı. Tıpkı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmişti. Evlatlık gibi büyümüş olsa da ülke çapında önemli bir iş adamının kanatları altında, onun oğlundan farksız, her istediğini yapabilecek güçteydi. Bu yaşta kimsenin kolay sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahipti, bu büyük aileyi yönetiyordu. 

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

Fettah Holding’in sahibi Kudret Fettah’ın(Ali Sürmeli) talimatıyla asıl kimliğini bilmediği Ferah’a, hakkı olan serveti vermek için yola çıktığında bu yolun hem Ferah’ın hem de kendisinin sınavı olacağını bilmiyordu. Can ve Ferah, paylaşılamayan dev bir servet için yapılan kavganın ortasında kaldılar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçeceklerdi; Can, Ferah için kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar ileri gidecek her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için saf aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavga servet peşinde koşan herkesi içine çekecek, temiz kalmayı başaranlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.

SERVET DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Ortak Yapım imzalı, Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel'in yapımcılığını üstlendiği Murat Boyacıoğlu'nun kaleme aldığı, Emir Khalilzadeh'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Servet dizinin oyuncu kadrosunu Yusuf Çim, Bahar Şahin, Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi başarılı isimler oluşturuyor.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

YUSUF ÇİM KİMDİR? (CAN YİĞİT)

Yusuf Çim, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimini Cibali İlköğretim okulunda, Ortaokul eğitimini Riyaziyeci Salih Zeki ortaokulunda, Lise eğitimini Beyoğlu Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı üzerine okumuş lisans eğitimini ise Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünde tamamlamıştır.

Kariyerine 2009 yılında modellik yaparak başlayan Yusuf Çim, 2011 yılında katıldığı modellik yarışmasında ikinci oldu ve ardından Akademi 35.5 Sanat Evinde oyunculuk eğitimi almaya başladı. İlk oyunculuk deneyimini Ezra dizisinde gerçekleştiren Çim, ardında Çilek Kokusu adlı dizide başrol karakteri canlandırarak ekranların tanınan yüzü haline geldi. Daha sonra Hanım Köylü, Yıldızların Altında ve Seven Ne Yapmaz isimli dizilerde rol alan Yusuf Çim şimdilerde Show Tv ekranlarının yeni dizisi Servet ile izleyici karşısına çıkacak. Can Yiğit karakterini canlandıracak olan Yusuf Çim, dizide Kudret Fettah’ın evladı gibi büyütüp şirketini emanet ettiği, adil ve güvenilir biridir. Fettah ailesine sarsılmaz bir sadakatle bağlı olan Can, ailenin biricik kızı Hande’yle evlilik yolunda ilerlerken, Ferah’ın hayatına girmesiyle gerçek aşkla tanışır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

BAHAR ŞAHİN KİMDİR? (FERAH)

Bahar Şahin, 1997 yılında Artvin'de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan Bahar Şahin ilk deneyimini, Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim adlı dizide gerçekleştirmiştir. Keremcem ve Ezgi Asaroğlu gibi isimler ile ekran karşısına gelen Şahin, oyunculuk konusunda ki başarısını göstermiş ardından Trt ekranlarında yayınlanan Lise Devriyesi ve Kayıtdışı adlı dizilerde rol almıştır.

Bahar Şahin, şimdilerde ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Servet dizisinin Ferah karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Ferah, bütün yaşamını Çocuk Esirgeme Kurumu’nda geçirmiş olsa da hayata gülen gözlerle bakan, yüreği iyilikle dolu bir kızdır. Henüz bilmese de güçlü bir ailesi vardır ve hayalini bile kuramayacağı kadar büyük bir servetin sahibidir.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

ALİ SÜRMELİ KİMDİR? (KUDRET FETTAH)

Ali Sürmeli, 1959 yılında Muş, Varto'da dünyaya gelmiştir. Babası Anadolu‘da birçok şehirde görev yapmış bir postacıydı. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü‘nden 1985 yılında mezun oldu. Sokak Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Devlet Tiyatrosu‘nda çalıştı. 1988 yılında “Dönüş” adlı film ile sinema dünyasına girdi. İsmail Dümbüllü, Ulvi Uraz, 1996 yılında 8. Ankara Ulusal Film Yarışması “Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.

1995 yılında “Sokaktaki Adam” rolü ile SİYAD Ödüllerine layık görüldü. 1998 yılında “Karşık Pizza” adlı filmde rol aldı. 1999 yılında başrolünde Kenan İmirzalıoğlu‘nun yer aldığı “Deli Yürek” adlı televizyon dizisinde Turgay Atacan rolünde görüldü. 2000 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nde “Filler ve Çimen” adlı sinema filmiyle “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.

2001 yılında Semir Aslanyürek‘in yönettiği “Şellale” adlı filmde Süleyman adlı karakteri canlandırdı. “Aşka Sürgün”, “Yağmurdan Sonra”, “Hürrem Sultan” gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2006 yılında Semir Aslanyürek’in “Eve Giden Yol 1914” ve Ömer Fark Sorak‘ın “Sınav” adlı filmlerinde rol aldı. 

Ali Sürmeli, şimdilerde ise Show Tv ekranlarının yeni dizisi Servet ile izleyici karşısına çıkıyor. Kudret Fettah karakterini canlandıracak olan Sürmeli, hayatı hatalarla dolu bir iş adamı ve tehlikeli bir karakteri canlandıracak.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

ARSEN GÜRZAP KİMDİR? (BELKIS FETTAH)

Arsen Gürzap, 11 Ekim 1946 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü mezunu olup Ankara Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde sanat hayatına başladı. 1987'den bu yana İstanbul Devlet Tiyatrosunda oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı. 1978 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosuna tayin oldu. 2007 yılına kadar bu kurumda oyuncu ve yönetiyatro İstanbul’da da bir süre çalışan sanatçı; 1993 - ­95 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de fonetik ve oyunculuk dersleri vermiş olup, eşi Can Gürzap ile birlikte 1990 yılında doğru, etkileyici, güzel konuşma ve insan ilişkileri konusunda eğitim veren Dialog adlı okulun kurucu kadrosunda yer aldı. Yaklaşık 10,000 kişiye eğitim veren bu kurumda eğitmen olarak ders vermektedir. 2007 yılından beri Yakın Doğu Üniversitesi’nde Diksiyon ve Fonetik Dersleri vermektedir.

Arsen Gürzap son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Belkıs Fettah" karakterini canlandıracak. Belkıs karakterinin özellikleri ise şunlar; Kudret Fettah’ın karısı Fettah ailesinin gölge lideridir. Herkes kadar iyi, herkes kadar kötü biri olan Belkıs’ın, söz konusu çocukları olduğunda yapamayacağı şey yoktur.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

KANBOLAT GÖRKEN ARSLAN KİMDİR? (YENER FETTAH)

Kanbolat Görken Arslan, 4 Kasım 1980 yılında Düzce'de dünyaya gelmiştir. Haccettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Arslan, televizyon ekranlarındaki kariyerine 2004 yılında Çemberimde Gül Oya ile başlamıştır. 1998 yılından bu yana Tiyatro sahnelerinde ye alan Arslan'ın 'Daire','Yurt', 'Teslimiyet' gibi sinema filmeleri de bulunmaktadır. Çemberimde Gül Oya, Yer Gök Aşk, Ezel, Poyraz Karayel, Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde yer almıştır.

Kanbolat Görkem Arslan son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Yener Fettah" karakterini canlandıracak. Yener karakterinin özellikleri ise şunlar; Kudret Fettah’ın büyük oğludur. Kazanmak için her yolu mubah gören, bu uğurda elini kana bulamaktan bile çekinmeyecek kadar yoldan çıkmış biridir.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

BARAN BÖLÜKBAŞI KİMDİR? (KORKMAZ)

Baran Bölükbaşı, 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Baran Bölükbaşı, Antalya Replik Sanat Eğitim Kurumlarında temel oyunculuk, Cüneyt Sayıl oyunculuk atölyesinde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Adı Efsane ve Sevdanın Bahçesi dizilerinde rol aldı.

Baran Bölükbaşı son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Korkmaz" karakterini canlandıracak. Korkmaz karakterinin özellikleri ise şunlar; Ferah’ın Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan biricik dostudur. Gerçek bir yol arkadaşıdır. Her koşulda ayakta kalmayı bilen, güçlü bir kişiliğe sahiptir.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

CEMRE GÜMELİ KİMDİR? (HANDE FETTAH)

Cemre Gümeli, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi mezunudur. Güzel oyuncu kariyerine ilk adımı Tatlı İntikam dizisi ile atmıştır. 

Cemre Gümeli son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Hande Fettah" karakterini canlandıracak. Hande karakterinin özellikleri ise şunlar; Kudret Fettah’ın biricik kızı, medarı iftarı, göz bebeği olan Hande; kazanma hırsından uzaktır. Ancak aşkta dominant bir kadındır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

ALICIA KAPUDAĞ KİMDİR? (DURU FETTAH)

Alicia Kapudağ Kanadalı olup aslen ise Türk asıllıdır. Çok iyi derecede İngilizce, Yunanca, Fransızca ve Türkçe konuşan Alicia Kapudağ liseyi İstanbul'da okumuştur. İstanbul International Community School’da lise eğitimini tamamladıktan sonra ise Toronto Üniversitesi'ne giren Alicia Kapudağ, burada Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır.  Oyunculuğunun yanı sıra müzisyenlik kimliği de olan Alicia Kapudağ, söz yazarlığı ve vokalistlik de yapmaktadır. Cinayet, Hayat Yokuşu, Küçük Ağa, Eğlendirme Dairesi ve Ateşböceği dizilerinde rol aldı.

Alicia Kapudağ son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Duru Fettah" karakterini canlandıracak. Duru karakterinin özellikleri ise şunlar; Yener Fettah’ın kızıdır.  Fettah ailesinin diğer üyelerinden oldukça farklıdır. Son derece zekidir. İnsanlara tepeden bakan bir kişiliği olsa da attığı her adımda politik bir doğruluğa sahiptir.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

BARIŞ YALÇIN KİMDİR? (EFE DEMİRKOL)

Barış Yalçın, 1976 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. Böyle mi Olacaktı dizisiyle televizyon kariyerine başlayan Yalçın, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, Su ve Ateş, Evim Sensin, Dedemin İnsanları ve Hırsız Var isimli sinema filmlerinde Deli Gönül, Aşk Yeniden, Ruhumun Aynası, Huzur Sokağı, Mavi Kelebekler, Sende Gitme, Tek Başımıza, Samanyolu, Yemin, 29-39, Emret Komutanım, Üç Kadın, Beşi Bir Yerde isimli dizilerde rol almıştır.

Barış Yalçın son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Efe Demirkol" karakterini canlandıracak. Efe karakterinin özellikleri ise şunlar; Kudret Fettah’ın ezeli rakibi Tarhan Demirkol’un oğludur. Uzun yıllar birlikte olduğu Hande’yi yeniden elde etmek için yapmayacağı şey yoktur.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

TÜLAY GÜNAL KİMDİR? (SEVİM)

Tülay Günal, 9 Eylül 1970 yılında Kastamonu'da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almış ardında İstanbul'da bir süre şarkıcılık yapmıştır. 1993 senesinde Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu olarak çalışmaya başladı, birkaç sezon sonra Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. 2007 yılı itibarıyla, Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev yapmaktadır. Devlet Tiyatroları'ndaki görevinin dışında çeşitli özel tiyatrolarda da çalışmalar yapar. Çalıştığı özel tiyatrolar arasında Dostlar Tiyatrosu, Oyun Atölyesi ve DOT’da bulunmaktadır. "Ben Bertolt Brecht" oyunundaki rolüyle 2012 Afife Jale Tiyatro Ödülleri'nde En iyi Müzikal Kadın Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ay Tutulması, Asi, Yuvadan Bir Kuş Uçtu, Umutsuz Ev Kadınları, Kördüğüm, Fi, FiÇi dizilerinde yer almıştır.

Tülay Günay son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Sevim" karakterini canlandıracak. Sevim karakterinin özellikleri ise şunlar; Kudret Fettah’ın en büyük günahını bilen sırlarla dolu bir kadındır.  Yıllar önce Ferah’ın hayatta kalmasını sağlayan ve bundan sonraki süreçte de onu yaşatmaya çalışacak olan örnek bir kadındır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

BORA CENGİZ KİMDİR? (BAŞAR FETTAH)

Bora Cengiz, 9 Aralık 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk olarak 2008 yapımı bir televizyon dizisi olan Peri Masalı’nda canlandırdığı “Tolga” karakteri ile izleyenlerin beğenisini kazanan oyuncu, daha sonra Kıskanmak isimli sinema filminde, ardından da Maskeli Balo, Kavak Yelleri, Türkan, Bebek İşi, Bodrum Masalı isimli dizilerde rol aldı.

Bora Cengiz son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Başar" karakterini canlandıracak. Başar karakterinin özellikleri ise şunlar; Fettahların küçük oğludur. Yaşamı eğlenceden ibaret olan Başar, manipülasyona açık biridir.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

EVREN DUYAL KİMDİR? ( GÖNÜL)

Evren Duyal, 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Önce 'Bizim Tiyatro', sonrasında ise 'Tiyatro Ti'ye katılan sanatçı, 1998'den 2001 yılına kadar İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde Tiyatro Bölüm Başkan Yardımcısı olarak ses, nefes, fonetik ve oyunculuk dersleri verdi. Ayrıca birçok kurumda drama eğitimi veren Duyal, yer aldığı “Milena’dan Kafka’ya Mektuplar", "Bekleme Odası", "Masal Bu Ya", "Başkan ve Hayalet", "Haftanın Elemanı" gibi tiyatro oyunlarının yanı sıra Aşk-ı Memnu, Eksik Etek, Bir Günah Gibi, Dedemin Dolabı  dizilerinde de rol aldı.

Evren Duyal son olarak Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Gönül" karakterini canlandıracak. Gönül karakterinin özellikleri ise şunlar; Korkmaz’ın annesidir. Geçmişte Korkmaz’a iyi bir anne olamasa da bundan sonra iyi bir anne olmaya çalışacak, hayat yorgunu bir kadındır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

BEKİR ÇİÇEKDEMİR KİMDİR? (CAFİ)

Bekir Çiçekdemir, 1993’ten itibaren Adana'da Kent Tiyatrosu'nda tiyatro yaşamına başladı. Bekir Çiçekdemir'in sahneye ilk çıkışı Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro topluluğunda Red Kit ve Daltonlar oyunuyla olmuştur. 1996 yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde okumaya başladı. Aynı yıl okulun tiyatro kolunda görev aldı. 
 
1997 yılında Adana Devlet Tiyatrosu'nun Üçkâğıtçı ve Kanlı Nigar oyunlarında görev aldı. 1999 yılına kadar Seyhan Belediyesinde oyuncu ve teknik ekip olarak çalışmaya devam etti. Aynı yıl Ziraat fakültesini son sınıfta bırakıp, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'ne girdi. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne yatay geçiş yaptı ve 2003'te mezun oldu. Aynı yıl İstanbul'a geldi. Tiyatro Kare'de Can Doğan, Nedim Saban ve Fatih Gülar'ın yönettiği "Üç Çocuk" oyununda oynadı ve televizyon işlerinde çalıştı.  Bekir Çiçekdemir, 2012 yılında Karaoğlan filminde Vepko rolü ve Turgut Özakman'ın senaryosunu yazdığı Çanakkale 1915 filminde rol aldı.

Bekir Çiçekdemir, şimdilerde Servet dizisinde "Cafi" karakterini canlandıracak. Cafi karakterinin özellikleri ise şunlar; Son derece yöresel, dünya tatlısı, sempatik bir adamdır. Kısa bir süre önce ayrıldığı Gönül’e deliler gibi âşıktır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

DENİZ ATAM KİMDİR? (KOMİSER ERCAN)

Deniz Atam, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini oyunculuk üzerine tamamlayan Deniz Atam; ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında rol aldığı Parmak İzi dizisi ile yaşamıştır. Bizim Okul, Hayat Devam Ediyor, Şefkat Tepe, Güz Gülleri, Deli Saraylı, Arka Sokaklar, Yalancı Yarim Deniz Atam’ın rol aldığı diziler arasındadır.

Deniz Atam son olarak, Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Komiser Ercan" karakterini canlandıracak. Ercan karakterinin özellikleri ise şunlar; Savcı Yaşar’la birlikte çalışan, işinde son derece dikkatli polis memurudur.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

AHMET KAYNAK KİMDİR? (YAŞAR KARAÇAM)

Ahmet Kaynak, İzmit'de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Gülsüm isimli dizinin 3. sezonunda yer almasından sonra sevilen Türk dizisi Yılan Hikayesi’nde yer aldı. Bunun ardından ise Dar Alanda Kısa Paslaşmalar adlı sinema filminde rol almıştı. Yedi Numara, Azad, Halet, Müjgan Bey, Düşler ve Gerçekler, Binbir Gece, Cemile ve Kaybolan Yıllar gibi yapımlarda birbirinden farklı rollerde yer aldı.  2010 yılında Kavak Yelleri isimli dizide Erdal karakterine hayat verdi. Son Ağa, Sınıf, Kapalı Çarşı, Herkes mi Aldatır, Sen de Gitme, Tövbeler Tövbesi, Beş Kardeş isimli yapımların ardındanen son olarak Yarım adlı sinema filmi ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Ahmet Kaynak, son olarak, Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Yaşar Karaçam" karakterini canlandıracak. Yaşar Karaçam karakterinin özellikleri ise şunlar; Yıllar önce Kudret Fettah’ın tarumar ettiği Karaçam ailesinden ayakta kalmış birkaç kişiden biridir. Sıra dışı bir savcı olan Yaşar Karaçam, her ne pahasına olursa olsun Kudret Fettah’ı adalet önüne çıkarmaya kararlıdır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

KADİM YAŞAR KİMDİR? (KUYU)

Kadim Yaşar, 1976 yılında Muş, Varto'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisi ile yaşamış; Urfalıyam Ezelden, Aşka Sürgün, Beşinci Boyut, Yağmurdan Sonra, Tek Türkiye, Babalar ve Evlatlar, Kaçak, Tatar Ramazan ve Paramparça, Kayıtdışı dizilerinde rol almıştır.

Kadim Yaşar, şimdilerde, Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Kuyu" karakterini canlandıracak. Kuyu karakterinin özellikleri ise şunlar; Kudret Fettah’ın kara kutusudur. Son derece içten biri gibi görünse de tıpkı lakabı gibi derin ve karanlıktır.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

SELAHATTİN TÖZ KİMDİR? (SELO)

Atatürk üniversitesi GSF Tiyatro Oyunculuk Sanat Dalı mezunudur. Mahalle, 6 Mantı, Muhteşem Yüzyıl, Kanıt, Kurtlar Vadisi Pusu, Payitaht isimli dizilerde yer almıştır. Selahattin Töz, son olarak, Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Selo" karakterini canlandıracak. Selo karakterinin özellikleri ise şunlar; Gönül’le birlikte aynı evde yaşasa da aralarındaki ilişkinin ne olduğu pek belli olmayan, son derece itici sevimsiz biridir.

Show TV Servet dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi!

MİRAY AKAY KİMDİR? ( NARİN)

Miray Akay, 200 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde eğitimine devam edern Akay, 2014 yılında Balık adlı sinema filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından Halam Geldi, Eve Dönüş, Sarıkamış 1915 ve Kelebeğin Rüyası filmlerinde rol almış 2010 yılında ise Bitmeyen Şarkı dizisinde rol almıştır. Miray Akay, en büyük çıkışını Güneşin Kızları adlı dizi ile yapmış ardından da Benim Adım Gültepe ve 20 Dakika, Dayan Yüreğim dizilerinde de oynamıştır.

Miray Akay şimdilerde Show TV'de yayınlanan Servet dizisinde "Narin" karakterini canlandıracak. Narin karakterinin özellikleri ise şunlar; Ferah’ın Çocuk Esirgeme Kurumu’nda yıllarca ablalığını yaptığı Narin, çocuksu masumiyetiyle cıvıl cıvıl, neşe dolu bir kızıdır.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 389 defa okunmuştur
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Son dakika: Çilingir mahkemeye zorla getirilecek!07 Mart 2019 Perşembe 23:28
 • "İftiraya uğradığımı Türk halkına kanıtlayacağım"07 Mart 2019 Perşembe 15:03
 • Leo okulda Hande alışverişte07 Mart 2019 Perşembe 14:23
 • Yeni otomobil yeni sevgili07 Mart 2019 Perşembe 13:43
 • Irmak Ünal makyajsız görüntülendi07 Mart 2019 Perşembe 13:33
 • Bülent Ersoy zatürre oldu07 Mart 2019 Perşembe 13:28
 • Sıla-Ahmet Kural davasında şok ifadeler07 Mart 2019 Perşembe 12:50
 • Şilan Makal Bebek'te fal baktırdı07 Mart 2019 Perşembe 12:18
 • Çağla Şıkel'ın keyfi yerinde07 Mart 2019 Perşembe 12:03
 • Aslı Hünel hamile07 Mart 2019 Perşembe 12:03
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Lider Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.